Wyślij wiadomość
Dom ProduktyCzęści do ciężarówek

Shaanxi SHACMAN DeLong DZ9100130044 CUMMINS Pompa kierownicza silnika

Im Online Czat teraz

Shaanxi SHACMAN DeLong DZ9100130044 CUMMINS Pompa kierownicza silnika

Shaanxi SHACMAN DeLong DZ9100130044 CUMMINS Pompa kierownicza silnika
Shaanxi SHACMAN DeLong DZ9100130044 CUMMINS Pompa kierownicza silnika Shaanxi SHACMAN DeLong DZ9100130044 CUMMINS Pompa kierownicza silnika Shaanxi SHACMAN DeLong DZ9100130044 CUMMINS Pompa kierownicza silnika Shaanxi SHACMAN DeLong DZ9100130044 CUMMINS Pompa kierownicza silnika

Duży Obraz :  Shaanxi SHACMAN DeLong DZ9100130044 CUMMINS Pompa kierownicza silnika

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: MEICELY
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: DZ9100130044
Zapłata:
Minimalne zamówienie: negocjowalne
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 10-45 dni
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 10000 sztuk/miesiąc

Shaanxi SHACMAN DeLong DZ9100130044 CUMMINS Pompa kierownicza silnika

Opis
Numer urządzenia: DZ9100130044 Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: MEICELY Materiał: Stal aluminiowa
Wyrób samochodu: Silnik Shaanxi SHACMAN DeLong, CUMMINS Rodzaj: Pompa wspomagania kierownicy
Numer modelu: ZYB-1516L/2395 DZ9100130044 Gwarancja: 6 miesięcy
Akcje: - Tak, proszę.

ZYB-1516L/2395 DZ9100130044 Pompy sterująceDo Shaanxi SHACMAN DeLong, Cummins Engine /Przez Meicely

 

 

Specyfikacja:

 

Miejsce pochodzenia

Guangdong, Chiny

Celem
Do wymiany/naprawy

 

Warunki
Nowy

 

Nazwa marki

Miło.

Materiał
Ocieplenie
Rodzaj
Części silnika
Wielkość
Rozmiar standardowy
Numer modelu
ZYB-1516L/2395 DZ9100130044
Numer odniesienia.
ZYB-1516L/2395, DZ9100130044, DZ97189470127

 

Model ciężarówki
Shaanxi SHACMAN DeLong, silnik Cummins
Nazwa produktu
Pompy sterujące
Zastosowanie
System kierowniczy samochodu
Certyfikat
 

ISO9001

Opakowanie
Opakowanie kartonowe

 

Usługa
Usługi zawodowe

 

 

Opis produktów:

 

ZYB-1516L/2395 DZ9100130044 Pompy sterujące dla silnika Shaanxi SHACMAN DeLong,CUMMINS

Nazwa produktu: pompa wspomagająca kierowanie

Numer części: ZYB-1516L/2395 DZ9100130044

Jakość: Wysoka jakość

 

Proszę zauważyć:
1Proszę zostawić adres domu lub biura, nie adres skrzynki pocztowej.
2To tylko zamienna część, ale można ją użyć.
3Proszę sprawdzić numer części, aby potwierdzić zgodność przed zakupem.
4Zdjęcie jest tylko dla odniesienia, prosimy o odniesienie do rzeczywistej rzeczy.

 

 

Szczegółowe zdjęcia:

 

 

Shaanxi SHACMAN DeLong DZ9100130044 CUMMINS Pompa kierownicza silnika 0

 

 

 

 

 

 

 

Shaanxi SHACMAN DeLong DZ9100130044 CUMMINS Pompa kierownicza silnika 1

 

 

 

Inny numer urządzenia:

 

Pozostałe N.O.P.
Numer urządzenia Pozostałe NIE.
Pompy sterujące DZ97189470175
Pompy sterujące DZ9100130008
Pompy sterujące DZ9100130011
Pompy sterujące DZ97319470213
Pompy sterujące DZ9100130040
Pompy sterujące DZ9100130045
Pompy sterujące DZ97319470215

 

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Sunny

Tel: +86 15813369616

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)