Wyślij wiadomość
Dom

Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd profil firmy

profil firmy

Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd jest firmą produkcyjną i handlową.Od 2004 roku zajmuje się sprzedażą części zamiennych do samochodów ciężarowych i samochodowych przez ponad 15 lat.

Nasze produkty znajdują zastosowanie w samochodach osobowych, ciężarowych, przyczepach i pojazdach mechanicznych takich marek jak Mercedes-Benz, Volvo, Scania, Man, Iveco, Renault, DAF czy CAT.

Stworzyliśmy własną markę „MEICELY” i staliśmy się jednym ze światowych dostawców części samochodowych, przywiązując większą wagę do eksportu.Ponadto OEM są mile widziane.

Dostarczamy produkty wysokiej jakości w najkorzystniejszej cenie i eksportujemy nasze produkty do Ameryki Południowej, Europy Wschodniej, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej i innych krajów afrykańskich, by wymienić tylko kilka.Zdobyliśmy również dobrą reputację w kraju i za granicą wśród naszych klientów.Na podstawie „Wzajemnych korzyści i wspólnego rozwoju” cieszymy się na współpracę z klientami z kraju iz całego świata w nadziei na osiągnięcie korzyści dla wszystkich.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Nasza firma powstała w 2004 roku z ponad 15-letnią działalnością w zakresie samochodowych części zamiennych.

Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : Łagodnie

Ilość pracowników : 16~20

Coroczne wyprzedaże : 5000000-8000000

Rok założenia : 2004

pc Export : < 10%

Africa: Nigeria, Tanzania, Kenya, Congo, Gambia

South America: Colombia/Venezuela

North: USA/Mexico

South East Asia: Thailand/Vietnam/Cambodia/Laos